понеділок, 10 вересня 2012 р.

Модуль 2


Сьогодні, коли техніка стає все розумнішою та більш доступною, у людей з'являються майже необмежені можливості як для участі у житті місцевих громад, так і для розваг та відпочинку. Оскільки сьогодні комп'ютери виконують велику частину щоденної роботи, на своїх робочих місцях люди все частіше працюють над завданнями, що вимагають від них гнучкості й уміння вирішувати проблеми із застосуванням творчого підходу.

Щоб учні змогли досягти успіху у сучасному суспільстві, у школі їх мають навчати не тільки елементарним навичкам. Учні також повинні на високому рівні володіти навичками, яких потребують успішні фахівці у 21 столітті, такими як критичне мислення, вирішення проблемних ситуацій, співпраця, робота з технікою, самостійна робота та ефективне спілкування.

Оцінювання проектів відповідає потребам вчителів. ми можемо:
        Використовувати безкоштовний онлайн додаток щоб розробити власні контрольні  списки, форми оцінювання та системи оцінювання, що базуються на відкритих текстах;
•        Скористатися базою даних сотень готових до використання систем оцінювання високої якості для робіт та виступів, процесів і розумових навичок, а можете змінити їх відповідно до ваших особистих потреб;
•        Зберегти ваші схеми оцінювання на робочому місці вчителя або поділитися ними з іншим зареєстрованим на сайті вчителями;
•        Дізнатися про дослідження, присвячені ефективним системам оцінювання;
•        Виявити різноманітні стратегії оцінювання, які Ви зможете використовувати при навчанні Ваших учнів.
Система оцінювання може дати нам значно більше, чим просто оцінку знань чи виступів учнів на етапі завершення теми. Дізнайтеся про різні цілі оцінювання.

У традиційній системі освіти система оцінювання учнів часто зводиться до тестів, письмових робіт та усних відповідей. Дізнайтеся про різні види оцінювання.

Проведені дослідження показали, що учні отримують незаперечні переваги в навчанні, якщо оцінювання носить неперервний характер. Дізнайтеся про переваги формуючого оцінювання.
Іноді буває складно визначити, як і коли учні застосовують навички мислення вищих рівнів, такими як критичне мислення, творчість, вирішення проблемних ситуацій та метапізнання. Дізнайтеся про способи оцінювання навичок мислення.

Формуюче оцінювання – це ефективний інструмент поліпшення успішності учнів, але він не працює сам по собі. Дізнайтеся про необхідні складові успішного оцінювання в школі.

Немає коментарів:

Дописати коментар